Loader Logo

معرفی کانون تبلیغات شمس

درباره ما

شمس نماد خورشید و روشنایی است و و درخشیدن آرزویی­ست که همگان چه در امور شخصی و چه در کسب و کار به دنبال آن هستند. فرآیندی که افراد و گروه­های مختلف را تبدیل به ستاره­ای برای دیده شدن می­نماید. مانند همان چیزهایی که از کودکی در ذهن ما به یادگار مانده است و هم­چنان می­درخشد و ما موضوعات مختلف را بر اساس نوع پررنگی و کم­رنگی در ذهن خود ثبت می­نماییم.در حوزة تبلیغات هر آن­چه مشتری در مورد یک محصول و یا یک خدمت به یاد می­آورد را «برند» موفّق یا خدمت درخشان می­نامند. این همان چیزی است که به برداشت­های طولانی افراد، تجربیّات و عمل­کردهای مختلف و چندسویه بستگی داشته است.

 «آژانس  شمس» در یک آتلیة هنری در تهران شکل گرفت و تفکّر پایه­ریزی آن به سال­های دور برمی­گردد که هدف ایجاد آن، استفاده از خلّاقیّت بدون مرز، استفاده از تفکّر هوش­مند، گردهم­آوری نگاه­های هنری آزاد و طرّاحی راه­کارهای خلّاقانه بود تا بتواند به عنوان یک مجموعة مستقل سطح دانش و نگاه آزاد هنری خود را انتشار دهد و به اندازة خویش کمک به حرکت و چرخش صنعت تبلیغات و هم­چنین حوزة کسب و کار نماید. از این رو ما برای کمک به  برندهای تجاری مشتریانمان آماده­اییم.

گروه ما گروهی  مُدرن، خلّاق و اثربخش است. این تیم به تبلیغات، نگاهی جدید دارد تا با خدمت­رسانی  در زمینة مشاورة بازاریابی و تولید محتوای استاندارد،  پیام شما را با مدرن­ترین روش­های ارتباط به گوش جامعة  مشتریان برساند. وظیفة این گروه، ایجاد زمینه­ای برای شفّاف سازی خدمات،  همراهی مخاطب تا رسیدن به مقصد و در نهایت  توسعه و ایجاد برندهای با کیفیّت است ؛ هم­چنین برای رونق کسب و کار، با جدیدترین روش­ها و متدهای روز ارتباطی خلّاقانه و مفید برای مشتری و صاحب برند ایجاد نموده است.

چشم انداز و اهداف

  • آفرینش ایده‌های نو و جذّاب.
  • حفظ کیفیت تبلیغ در بالاترین و به‌روزترین سطح.
  • تبدیل‌شدن به یک آژانس تبلیغاتی ایده آل در سطح بین‌الملل و فضای اینترنتی.
  • به روز رسانی تیم و جذب همیشگی نیروهای خلّاق، مطلع و توانا.
  • رعایت انصاف، اصول اخلاقی و ارزش‌های انسانی.
  • استفاده از تکنولوژی‌های جدید در تبلیغات پویا.
  • همراه شدن از لحاظ تکنیکی به بالاترین‌های فضای طرّاحی.

رویکرد ما

ما فراتر از آنچه که در دنیای تبلیغات سنّتی و دیجیتال می‌گذرد می‌اندیشیم.

بررسی صحیح اهداف بازار کسب‌وکار مشتری‌ها، عیب‌یابی عملکرد، برآورده ساختن نیازهای تجاری آنها، رشد و ارتقاء سطح کیفی و کمّی آنها در تبلیغات موثّر عامل اصلی در مشارکت ما هستند. رویکرد ما تعهّد به روابط تأثیرگذار بین کارفرمایان و آژانس در طولانی مدّت است؛ چراکه هم مسیری در شکل صحیح باعث قوی‌تر شدن نوع عملکرد و تأثیرگذاری خواهد بود.آنچه که مهم است آن است که بتوانیم پتانسیل‌های پنهان‌بین مردم را با خلّاقیّت پیدا کنیم و آن را در جهت پیشرفت حوزه کسب‌وکار مشتریان و رفاه حال مردم بکار بریم.

Clients
Clients
Clients
Clients
Clients
SEO
Clients
Clients
Clients
Clients
Clients
Clients
Clients
Clients
Clients
Clients
Clients
Clients
Clients
Clients
Clients
Clients
Clients
Clients
Clients