Loader Logo

خدمات و فعالیت ها

واحد ایده پردازی و مشاوره

اتاق فکرهای یک آژانس تبلیغاتی حرف‌های دارای نیروهایی توانمند و خلّاق در زمینه‌های مختلف هستند تا بهترین ایده‌ها، راه حل‌ها و استراتژی‌های تبلیغاتی، برای خروج از بن بسته‌های احتمالی در مسیر را ارائه کنند. تئورسین­های ایده پرداز، همگام با مشاوره با ریشه‌یابی مشکلات، توانایی‌ها و مسیرهای پیشرفت، بهترین راهکارهای خلاقانه را برای رسیدن به موفقیت بکار می‌گیرند.

تمامی سازمان‌ها و تولیدکنندگان (برندهای کوچک یا بزرگ) موجود که در بازار پرتلاطم اقتصادی اکنون، مشغول فعالیت هستند، با حمایت، پشتوانه خلاقیت و مشاوره‌های صحیح از جانب کاردانان مجرّب است که موفقیت و کمال را از آرزو به حقیقت مبدّل می‌کنند.

واحد طرّاحی و گرافیک (ارتباطات تصویری)

تیم گرافیکی ما، با توجّه به تنوع در بخش‌های مختلف طرّاحی و با استفاده از هنر هنرمندانی که از دانش و توانایی درجه یک در این زمینه برخوردار هستند توانسته است گروهی حرف‌های در این زمینه جمع‌آوری نماید که زیباترین تصاویر و طرح‌های گرافیکی را خلق کنند و در عمل نیز، به زیباترین و با کیفیّت شکل ممکن قابل پیاده‌سازی و اجرا نماید.تثبیت هویت بصری برای هر برند، در بازار رقابتی، با طرّاحی و گرافیک مناسب و با کیفیت، صورت می‌پذیرد.

واحد عکس صنعتی

یک عکس تبلیغی خوب، به‌تنهایی یک شیوه مهم و موثّر محسوب می‌شود، بهترین تیم‌های تبلیغاتی، بدون حضور عکّاسان معتبر در زمینة تبلیغ، موفّق نخواهند بود.

تیم ما، یک تیم حرفه‌ای از عکّاسان تبلیغاتی و صنعتی به صورت تخصّصی همراه با آتلیه مجهّزی که داریم، آماده عکاسی از محیط‌های صنعتی، خطوط تولید، محیط‌های اداری، سازمان‌ها، شرکتی‌های خصوصی و دولتی است. عکّاسی از محصولات، عکّاسی تبلیغاتی به صورت فضاسازی و چیدمان، عکّاسی با ساخت دکور و طرّاحی صحنه همراه با طرّاحی سناریو و ایده‌های خلّاق برای تولید عکس‌های جذّاب و تأثیرگذار در کنار بهترین ادیتورها برای رتوش و رفع معایب تصاویر و ... برخی از فعالیت‌های آتلیه ما می‌باشد.

واحد تهیّه و تولید ویدئو کوتاه و بلند (برنامه‌سازی)، فیلم‌های صنعتی و ساخت تیزر

یکی از فعالیت‌های تیم ما، تهیّه مستندهای تجاری، غیرتجاری، آموزشی، تبلیغاتی یا فیلم‌سازی کوتاه و بلند است. این گروه با داشتن برنامه‌های ویژه درزمینه فیلم‌سازی، تیزرسازی در قالب برآورده سازی نیازهای مشتریان در راستای رسیدن به اهداف ارزشی خود گام برداشته و سعی کرده از بهترین تکنولوژی‌ها و بهترین متخصصین استفاده نماید.

و امّا در مورد ساخت تیزر، ایده پردازی، طرّاحی و سپس ساخت یک تیزر تبلیغاتی روشی مدرن، ایده آل و موثّر در تبلیغات جهان امروز است. در یک تیزر تبلیغاتی، مخاطب بیش از یک تصویر یا یک متن، با محصول یا خدمات برندها و شرکت‌ها و سازمان‌ها آشنا خواهند شد. اولین پرسش‌های هر سازمان یا شرکت پیش از ساخت یک تیزر این است که:

  1. چه نوع تیزری برای محصول یا خدمات کسب‌وکار من مفید است؟
  2. بسترهای نمایش این نوع تیزر کجا بهتر است؟ تلویزیون؟ نمایشگاه؟ فضاهای مجازی؟
  3. بهترین نوع تبلیغ محصول یا خدمات برند من، چه نوع تیزری است و بستر تبلیغات محصولات و خدمات چیست؟

و اگر تیزر تبلیغاتی مذکور به این سؤالات پاسخ مفید ندهد، نتیجه تیزر ناامیدکننده است. صرفاً ساخت تیزر دارای اهمیت نیست، ایده پردازی، خلّاقیت، کیفیت تیزر به همراه شناخت مخاطبان تیزر و مکان و زمان پخش آن مهم‌تر و مؤثرتر جلوه می‌کند. ما در کنار شما هستیم تا در زمینه تیزرهای تبلیغاتی اطلاعات و مشاوره‌های اختصاصی به شما بدهیم.

واحد خدمات چاپ و دیجیتال و افست 

کارشناسان خدمات چاپی گروه ما، مشاوره تمام و کمالی از ایده‌های چاپ و دیجیتال به شما خواهند تا با چگونگی انجام کار با کیفیتی بی‌نظیر آشنا شوید. ما، با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین نسل جدید دستگاه‌های چاپ دیجیتال و ارائه خدمات تکمیلی پس از چاپ، آماده انجام سفارشات شما با بالاترین کیفیت در کوتاه‌ترین زمان ممکن است.

تنوع بی‌نظیر در انواع کاغذ و مقوّاهای فانتزی (ساده، بافت‌دار) در گرماژهای مختلف، کیفیت در نوع چاپ و در اختیار داشتن پیشرفته‌ترین دستگاه‌های عرصه افست، توانسته است موجب رضایت مشتریان ما شده است.چاپ افست در میان چاپ‌های مختلف، به علّت داشتن مزایای: مرقوم به‌صرفه بودن در تیراژ بالا، دقّت بسیار بالا در چاپ، سرعت‌بالای چاپ، کیفیت بالای چاپ بر روی مقوّاهای فانتزی و بافت‌دار طرفداران فراوانی دارد.

واحد دکوراسیون (ساختمانی، نمایشگاهی، اداری، تجاری)

واژه دکوراسیون طبق معنای درج‌شده در لغت نامه آکسفورد، عبارت است از: «هماهنگ‌سازی طرّاحی شده، برای به جلوه درآوردن رنگ‌ها، اثاثیه و سایر اشیاء در یک اتاق یا ساختمان به‌صورت هنرمندانه». امروزه دکوراسیون هر اتاق یا ساختمانی، چه منزل مسکونی، چه تجاری واداری دارای اهمیت و اثر فراوانی است و به‌عنوان یک علم و صنعت به آن توجّه می‌شود. گروه خلّاق، متخصّص و با تجربه معماری و دکوراسیون در تیم ما در این زمینه، فعالیت های متنوّعی دارند:

  • اجرای دکوراسیون با بهترین کیفیت منطبق با گرافیک محیطی.
  • طرّاحی داخلی واحدهای مسکونی و اداری به همراه تعریف گرافیک محیطی.
  • طرّاحی داخلی فضاهای تجاری و نمایشگاهی.
واحد انفورماتیک (وب، اپلیکیش موبایلی، مالتی مدیا) و دیجیتال مارکتینگ

در جهان ارتباطات امروز داشتن وب‌سایت پیشرفته و انواع اپلیکیشن ها به همراه پشتیبانی دقیق و حضور منظّم در بستر اینترنت یکی از ملزومات هر سازمان یا شرکت است. واحد انفورماتیک ما گروهی توانمند و باتجربه برای خدمت‌رسانی در این بخش هستند تا چه ازلحاظ گرافیکی و چه بهینه‌سازی، مشاوران خوبی برای طرّاحی، پیاده‌سازی و پشتیبانی از وب‌سایت و اپلیکیشن های تبلیغاتی شما می‌باشند.

یک تبلیغات مدرن، یعنی نهایت استفاده از امکانات چندرسانه‌ای _مالتی مدیا در جهان ارتباطات امروز. در این روش اطّلاع رسانی مخاطب از طریق تصاویر فیلم، صدا و گفت‌وشنود رایانه‌های به‌صورت زنده با موضوع مرتبط می‌شود. مجموعه ما، با پیشرفت تکنولوژی و گرایش بازار و هم‌چنین در اختیار داشتن پرسنل تحصیل‌کرده و داشتن کلیّه امکانات لازم به‌منظور طرّاحی و توسعه نشر الکترونیک، تبلیغات و تجارت الکترونیک و ارائه راهکارهای فنّاوری اطلاعات را مهیّا می­کند

امروزه یکی از مهم‌ترین نکات فعّالیت­های کلان حضور در حوزه اینترنت و ارتباطات جهانی است. همان‌طور که تبلیغات به شکل سنّتی لازم است، فعّالیّت در قالب دنیای دیجیتال و فضای اینترنت یکی از گام‌های مهم و ضروری است.امیدواریم بتوانیم در دنیای اینترنت تبدیل به یک سازمان پویا و فعال در حوزه تبلیغات باشیم. ما هرلحظه مشغول کشف توانمندی‌های تازه هستیم، منتظر خبرهای جدیدتری از نوآوری‌های تیم ما باشید.